O nás

New York, 1965. Newyorský prodavač parfémů Alan Stillman vejde do baru rohu First Avenue a 63rd street a změní historii. Ze zásadně pánských salonů vytvořil bary a restaurace, kam se chodili bavit lidé po práci a mohli navazovat známosti. Krásné letušky z jeho okolí přilákal do nenápadného baru jeho redesignováním. A tím prodavač parfémů proměnil nejen toto skromné místo v absolutní a nečekaný úspěch, ale celou generaci. Tento fenomenální počin nazval TGI Fridays™.

Postaven na dědictví výborného jídla, nápaditých drincích a příjemné zábavě, stalo se Fridays ™ oblíbeným místem přátel pro scházení a neformální gurmánské zážitky. Světu jsme přinesli taková slavná jídla jako jsou naše Loaded Potatoe Skins, Chicken Fingers, Buffalo Wings či oblíbený Fridays™ Signature Grill a takové koktejlové kreace jako je naše Signature Margarita a Ultimate Mudslide.

Zábavné umění našich barmanů v podobě flair show se stalo legendou, nemluvě o naší obsluze poskytující perfektní servis a nikdy nekončící úsměvy. Atmosféra v našich restauracích po celém světě je jedinečná a nenapodobitelná. Dnes máme více než 931 TGI Fridays™ restaurací ve více než 60 zemích po celém světě. A protože u nás v TGI Fridays™ je každý den pátek, znamená to 365 pátků v roce.

Muž vešel do baru a o padesát let později tato párty stále pokračuje 

FRIDAYS™ V PRAZE
První restaurace TGI Fridays v České republice byla otevřena v roce 1997 na hlavní nákupní třídě Na Příkopě a ihned se stala populární nejen mezi nakupujícími. V současné době najdete v Praze dvě restaurace TGI Fridays. Druhá je situovaná v business centru Prahy na Andělu.

FRIDAYS ARE FOR SAVING THE PLANET!

Řekli jsme ne, biologicky nerozložitelným brčkám. V Praze jsme vyměnili jednorázové nerozložitelné plastové brčka za biologicky rozložitelná brčka vyrobená z kukřičného škrobu. I přes tuto volbu bio brček omezujeme jejich spotřebu a proto dáváme brčka do našich koktejlů jen na vyžádání zákazníka.

REGULACE AKRYLAMIDU V POTRAVINÁCH!

Od 11. dubna 2018 vešlo v účinnost Nařízení komise EU 2158/2017, díky kterému by se obsah akrylamidu měl snižovat. Zákazníci restaurací T.G.I. Fridays se nemusí obávat. Již jsme podnikli veškeré kroky podle daných požadavků, aby jsme zamezili vzniku vyššího množství akrylamidu v potravinách a náš dodavatel kávy, praží kávu dle standardů EU.